Czym jest Aminokwasowa Terapia Zastępcza?

Czym jest Aminokwasowa Terapia Zastępcza?


Aminokwasy stanowią potężną broń w walce ze starzeniem się skóry. Wpływają na jej elastyczność, jędrność i odcień, są też podstawą normalnego wzrostu włosów i paznokci. Wiele najnowszych badań zwraca uwagę, że często w naszych organizmach mamy ich niewystarczającą ilość. W jaki sposób można uzupełnić braki?

Czym konkretnie są aminokwasy?

Aminokwasy to mikroskopijne cząsteczki tworzące białka. Stanowią one główny materiał budulcowy organizmu. Białkiem jest m.in. kolagen, który odpowiada za stan skóry – jej gładkość i elastyczność. Aminokwasy świetnie nawilżają włosy, wzmacniają ich cebulki, regulują metabolizm w mieszkach włosowych, co zapobiega wypadaniu włosów i stymuluje ich wzrost. Z wiekiem zaczynamy tracić kolagen, co powoduje powstawanie zmarszczek. By uzupełnić jego braki oraz braki innych białek, warto zrobić to zaczynając od aminokwasów. Dlatego coraz większą popularnością cieszy się nowość wśród terapii regeneracyjnych, czyli Aminokwasowa Terapia Zastępcza JALUPRO®. Co wyróżnia ten preparat i dlaczego zyskuje tak duże uznanie zarówno lekarzy, jak i pacjentów?

Przeczytaj także:

Ranking najlepszych tabletek na zmarszczki.

Rynek zasypany jest ogromną ilością różnego rodzaju preparatów na zmarszczki. Tabletki na zmarszczki spełniają niebagatelną rolę w walce ze starzeniem się skóry. Tabletki na zmarszczki działają od środka i przynoszą trwałe rezultaty. Które z nich są najlepsze? Zespół specjalistów ocenił kapsułki dostępne przez internet i mamy zaszczyt przedstawić nasze wyniki.

Aminokwasy i kwas hialuronowy – unikatowe połączenie

Innowacyjny preparat JALUPRO® Aminokwasowa Terapia Zastępcza to połączenie unikatowego kompleksu aminokwasów z kwasem hialuronowym. Kolagen jest skomplikowanym przestrzennie białkiem. Odpowiedzialne za jego produkcję fibroblasty, czyli komórki skóry właściwej, muszą wbudować w jego strukturę różne aminokwasy, niezbędne do tego, by włókna kolagenowe zachowały elastyczność. Są one rusztowaniem, które spaja właśnie kwas hialuronowy. Preparaty JALUPRO® dostarczają niezbędne aminokwasy, m.in. leucynę, L-prolinę czy L-lizynę, w postaci unikatowego kompleksu w połączeniu z kwasem hialuronowym, mającym właściwości silnie nawilżające. Dzięki nim można nie tylko zredukować oznaki starzenia w postaci utarty jędrności skóry, cieni pod oczami czy przebarwień, ale również świetnie sprawdza się w przypadku rozstępów czy blizn na wszystkich obszarach ciała. Co więcej 90-dniowa kuracja aminokwasami zmniejsza utratę włosów i wzmacnia je o ponad 20%.

JALUPRO® – Jeden preparat, wiele możliwości

Preparaty JALUPRO® dostępne są w formie wstrzykiwań, drinków do picia lub kremów. Co to oznacza w praktyce? Możemy wybrać, czy chcemy, aby zostały one metodą iniekcji wprowadzone w gabinecie medycyny estetycznej przez dyplomowanego lekarza czy poprzez suplementację i codzienną pielęgnację samodzielnie wolimy uzupełnić aminokwasowe braki. Najskuteczniej jest połączyć wszystko: od profesjonalnego zabiegu zaczynając, a kończąc na suplementacji i pielęgnacji, które podtrzymają efekty zabiegów iniekcyjnych.

JALUPRO®
JALUPRO®

Wyłącznym dystrybutorem marki JALUPRO® w Polsce jest firma SkinSolution.

Najlepsze suplementy diety znajdziesz na stronie: https://the-best-supplements.com/.

Udostępnij ten artykuł na:

One thought on “Czym jest Aminokwasowa Terapia Zastępcza?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *