Lirene seria STOP Cellulit


cytrynkaDziś chcę polecić Wam super serię kosmetyków stworzoną przez Lirene. Osobiście używam dwóch produktów. Są nimi peeling żel myjący, oraz balsam antycellulitowy. Może najpierw odrobinę teorii. Eksperci Laboratorium Naukowego Lirene opracowali innowacyjną formułę SlimShape, która została zawarta w linii STOP Cellulit. W skład kompleksu SlimShape wchodzą aktywne składniki , które wykazują miejscowe działanie ujędrniające i wyszczuplające. Znajdziemy tu m.in. kofeinę oraz es cynę, które wzmacniają naczynia krwionośne. Nasiona zielonej kawy arabskiej i ostrokrzewu paragwajskiego pomagają zapobiec magazynowaniu tłuszczu, przyspieszając proces jego spalania. Algi pobudzają mikro krążenie. Witamina E wykazuje działanie przeciwrodnikowe. Znajduje się tu także teofilina i treonina oraz Imperata cylindrica, będąca składnikiem silnie nawilżającym wykazującym działanie nawet do 24 godzin.

stop cellulit eris lirene
Działanie i skład formuły zostało dostosowane do zwalczania pięciu wyselekcjonowanych i najbardziej istotnych przyczyn powstawania „pomarańczowej skórki”. Bezapelacyjnie należą do nich:

  • osłabiona struktura skóry
  • ograniczony rozkład komórek tłuszczowych
  • zatrzymanie toksyn i wody w organizmie
  • niewłaściwy metabolizm komórek skóry
  • niekorzystne, stresogenne procesy komórkowe

A teraz odrobina praktyki – peeling- żel myjący to doskonały środek do masażu trudnych partii ciała. Posiada bardzo przyjemny, świeży, cytrusowy zapach, a skóra po spłukaniu jest wyraźnie gładsza i ujędrniona. Kosmetyk ten przygotowuje ciało do dalszej kuracji preparatami z serii STOP Cellulit.  Z kolei balsam cechuje lekka konsystencja, łatwość w rozprowadzeniu i szybkie wchłanianie. Podobnie jak w przypadku peelingu tutaj także  zaskoczy nas przyjemny owocowy zapach.

Efekty  widać już po pierwszym użyciu. Skóra jest wyraźnie gładsza, nawilżona  i bardziej napięta. Efekt wyszczuplający oraz działanie antycellulitowe to okres dwutygodniowej, systematycznej kuracji. Oczywiście będzie on dużo bardziej widoczny pod warunkiem równorzędnego stosowania zdrowej diety i aktywności fizycznej. Musimy pamiętać, że są to kosmetyki wspomagające walkę z cellulitem i niedoskonałościami. Serię Lirene STOP Cellulit polecam z pełną odpowiedzialnością i jako wierna użytkowniczka;)

Udostępnij ten artykuł na:

Aleksandra Emini

Autorka tekstów o zdrowym trybie życia, urodzie, suplementach. Blogerka. Z wykształcenia jest dietetykiem. Prywatnie mama dwóch córek, żona, miłośniczka diet i jazdy na rowerze. Aleksandra Emini wkłada dużo energii, pasji i czasu w przygotowanie każdego tekstu. Stara się by jej opracowania były rzeczowe, obiektywne a jednocześnie "lekkostrawne" dla czytelników. Więcej informacji na temat Aleksandry Emini znajdziesz na jej blogu osobistym: https://aleksandraemini.home.blog/.

Zobacz wszystkie wpisy autora: