Naturalnie pełne i zdrowe piersi


Naturalnie pełne i zdrowe piersi
Naturalnie pełne i zdrowe piersi

Każda kobieta o nich marzy… Ta jedna z najistotniejszych części kobiecego ciała, w zależności od wyglądu oraz kondycji może być albo powodem do dumy albo przyczyną największych kompleksów. Piersi – gdy są zbyt małe lub wiotkie stają się źródłem wstydu i pogorszenia sylwetki. Szczęśliwe posiadaczki pięknego biustu podświadomie przyjmują wyprostowaną postawę, przez co robią wrażenie pewniejszych siebie i zwracają uwagę. Nie tylko mężczyzn.

Pełne i zdrowe piersi to marzenie wszystkich kobiet, bez względu na wiek. Każda przedstawicielka płci pięknej chciałaby móc eksponować jędrny biust zarówno na plaży, jak i na karnawałowym balu. Jednak nawet kobiety – które mogą pochwalić się biustem godnym zazdrości – z czasem zaczynają zauważać pogorszenie jego stanu. Wiek, ciąże, kuracje odchudzające czy po prostu zwykłe prawa fizyki robią swoje. Wiele czynników zewnętrznych (np. grawitacja) jak i wewnętrznych (m.in. spadek wydzielania pewnych hormonów) sprawia, że kobiece piersi z upływem czasu stają się coraz mniej sprężyste oraz tracą swoje naturalne piękno.

Większość kobiet podejmuje szereg działań mających na celu poprawę wyglądu swojego dekoltu – poczynając od masaży i specjalnych kosmetyków, aż do zabiegów medycyny estetycznej w najbardziej radykalnych przypadkach. Determinacja w dążeniu do pięknego biustu często wygrywa ze zdrowym rozsądkiem, co niestety może prowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych. Mimo, że kuracje hormonalne czy operacje plastyczne to metody uznawane za najskuteczniejsze, należy zastanowić się, czy końcowy efekt na pewno wart jest chwytania się aż tak inwazyjnych środków?

Okazuje się, że jest alternatywa – BreastFast i Elevation Plus. Skuteczna, bezbolesna, stosunkowo niedroga i – co najważniejsze – absolutnie bezpieczna. Kuracja preparatami BreastFast oraz Elevation Plus, będącymi całkowicie naturalnymi suplementami diety. Nutrikosmetyk dzięki unikalnej kombinacji składników skutecznie ujędrnia biust i wzmacnia strukturę, a co za tym idzie wygląd skóry. Ponadto, preparaty powodują wzrost ilości komórek w gruczołach sutkowych, dzięki zawartości naturalnych substancji czynnych, pobudzających syntezę włókien kolagenowych i elastynowych. Wśród najistotniejszych korzyści z zażywania suplementów znajdują się również wzrost energii życiowej, libido a także zwiększenie satysfakcji w relacjach intymnych. Elevation Plus to w 100% ziołowy specyfik, przygotowany według starożytnych receptur ayurvedy – uznawanej za najstarszą i wszechstronną medycynę naturalną. Dziś – dzięki preparatom z serii Ayurveda Line – mamy do dyspozycji te same środki. Czemu z nich nie skorzystać?

Elevation ™
Elevation Plus ™

Ponadto, Elevation Plus został nagrodzony tytułem Najlepszego Nutrikosmetyku według polskich specjalistów z zakresu farmakologii, kosmetologii oraz medycyny. Wyróżnienie zostało przyznane podczas konkursu Złota Pieczęć Natury organizowanego przez Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia ESTETYKA oraz magazyn GABInet. Wszystkie zgłoszone preparaty były oceniane przez jury w składzie: dr n. farm. Ewy Siedleckiej i prof. Iwony Wawer z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a także dr Ewy Matyska – Piekarskiej z Europejskiego Centrum Leczenia Otyłości Dzieci i Dorosłych oraz mgr Beaty Przybyszewskiej-Kujawa z Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia ESTETYKA.

Nutrikosmetyk Złota Pieczęć 2010
Nutrikosmetyk Złota Pieczęć 2010

Elevation Plus wchodzi w skład linii preparatów Ayurveda-Line oferowanych przez firmę Spring – jedynego w Polsce importera oryginalnych preparatów medycyny hinduskiej – Ayurvedy. Gama dwunastu roślinnych suplementów diety – kompleksowo działających na cały organizm – dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku spełnia normy Głównego Inspektora Sanitarnego i Sanepidu.
Więcej informacji dostępnych jest na stronach www.ayurveda-line.pl.

Udostępnij ten artykuł na:

Aleksandra Emini

Autorka tekstów o zdrowym trybie życia, urodzie, suplementach. Blogerka. Z wykształcenia jest dietetykiem. Prywatnie mama dwóch córek, żona, miłośniczka diet i jazdy na rowerze. Aleksandra Emini wkłada dużo energii, pasji i czasu w przygotowanie każdego tekstu. Stara się by jej opracowania były rzeczowe, obiektywne a jednocześnie "lekkostrawne" dla czytelników. Więcej informacji na temat Aleksandry Emini znajdziesz na jej blogu osobistym: https://aleksandraemini.home.blog/.

Zobacz wszystkie wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *