Piersi takie, jakie chcesz? To możliwe

specjalista chirurg plastyk dr n. med. Tomasz Dębski
specjalista chirurg plastyk dr n. med. Tomasz Dębski

Są ewolucyjną zagadką, a zarazem atrybutem kobiecości. Bez względu na długość i szerokość geograficzną kobiety chcą, aby były pełne i jędrne. Piersi są wyjątkowym elementem kobiecego ciała, którego powiększanie należy do najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej na świecie. Natura nie każdą kobietę obdarza krągłym biustem, ale dzięki chirurgii plastycznej łatwo to zmienić. Czytaj dalej Piersi takie, jakie chcesz? To możliwe

Jak najdłużej zachować jędrność piersi?

Nasz biust wraz z wiekiem, ciążami i kuracjami odchudzającymi, traci swoją jędrność. Aby opóźnić ten proces należy stosować odpowiednią dietę, a także wykonywać ćwiczenia czy masaże. Pomocne są również ajurwedyjskie rośliny i zioła, których składniki aktywne przyczyniają się do wzrostu ilości komórek w gruczołach sutkowych. Poza tym pobudzają syntezę włókien kolagenowych i elastynowych.

Jak najdłużej zachować jędrność piersi?
Jak najdłużej zachować jędrność piersi?

Czytaj dalej Jak najdłużej zachować jędrność piersi?

Bustural ™ – Zwiększa rozmiar biustu o 2 miseczki

Bustural ™ - Zwiększa rozmiar biustu o 2 miseczki
Bustural ™ – Zwiększa rozmiar biustu o 2 miseczki

Zbyt mały rozmiar piersi to ogromny problem wielu kobiet. To nie tylko wygląd ale także samoocena. Doskonale wiadomo, że dekolt to coś, co dla mężczyzn jest jedną z najważniejszych cech wyglądu kobiety. Piękny kształtny biust uważają za bardzo pociągający.
Czytaj dalej Bustural ™ – Zwiększa rozmiar biustu o 2 miseczki

Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Powiększanie piersi własnym tłuszczem
Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Dzięki lipofilingowi można powiększyć i ujędrnić biust, za pomocą własnej tkanki tłuszczowej, bez wprowadzania do piersi „ciała obcego” jakim są implanty. Dodatkowo pozbywamy się tłuszczu z brzucha lub bioder. Lepsze efekty zabiegu uzyskać można dzięki zastosowaniu komórek macierzystych.

Czytaj dalej Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Domowe maski upiększające biust i dekolt

Domowe maski upiększające biust i dekolt
Domowe maski upiększające biust i dekolt

Po raz kolejny pragniemy Wam podsunąć kilka ciekawych propozycji dotyczących pielęgnacji biustu w warunkach domowych. Wiele osób stosuje na co dzień te metody i chwali sobie ich skuteczność. Musicie jednak pamietać, że oczekując określonych efektów, musicie uzbroić się w cierpliwość i być systematycznym w pielęgnacji. Czytaj dalej Domowe maski upiększające biust i dekolt

Fitoestrogeny a ich wpływ na powiększanie piersi

Piersi – teoretycznie atrybut kobiecości, nie zawsze spełniają nasze oczekiwania. Piękne są wszystkie i te duże i te mniejsze. Jednak wiele kobiet cierpi z powodu zbyt małego bądź mało jędrnego biustu. Niewątpliwie na ich wielkość mają wpływ hormony. Wiele kobiet decyduje się na inwazyjne pozbycie się kompleksów, jednak nadal pozostaje duża liczba niewiast, które szukają naturalnych sposobów na poprawę urody. Ostatnio popularność zyskują fitoestrogeny, czyli roślinne odpowiedniki hormonów mających wpływ na rozmiar piersi. Czytaj dalej Fitoestrogeny a ich wpływ na powiększanie piersi

Piękne piersi cz.2 – Masaż

powiększanie piersiW poprzedniej części poruszyliśmy już temat odpowiedniej bielizny. Teraz odrobina o pielęgnacji. Piękne piersi cechuje między innymi jędrność i sprężystość. Aby zminimalizować rozciągnięcie się skóry i utratę jej sprężystości po każdym prysznicu stosujcie preparaty przeznaczone do pielęgnacji biustu. Na dzień zaleca się stosowanie kosmetyków łatwo wchłaniających się o lekkiej konsystencji natomiast wieczorem możecie użyć już bardziej tłustych kremów.

Czytaj dalej Piękne piersi cz.2 – Masaż

Piękne piersi cz.1 – Bielizna

Piękne piersi - biustonoszOgólnie w społecznej świadomości przyjęło się, że atrakcyjność biustu zależy od jego wielkości. Na chwilę obecną staje się to powoli stereotypem. Coraz więcej kobiet staje się bardziej świadoma swojego ciała i jego atutów uświadamiając sobie, że rozmiar to tylko połowa sukcesu. Dużo większe znaczenie ma odpowiednia pielęgnacja. Kobiecy biust fascynuje mężczyzn bez względu na rozmiar, chociażby ze względu na fakt, że gusta są różne;)
Zamiast martwić się wielkością piersi pomyślmy raczej o tym, na co pośrednio mamy wpływ, a więc ich wygląd.

Czytaj dalej Piękne piersi cz.1 – Bielizna

Naturalnie pełne i zdrowe piersi

Naturalnie pełne i zdrowe piersi
Naturalnie pełne i zdrowe piersi

Każda kobieta o nich marzy… Ta jedna z najistotniejszych części kobiecego ciała, w zależności od wyglądu oraz kondycji może być albo powodem do dumy albo przyczyną największych kompleksów. Piersi – gdy są zbyt małe lub wiotkie stają się źródłem wstydu i pogorszenia sylwetki. Szczęśliwe posiadaczki pięknego biustu podświadomie przyjmują wyprostowaną postawę, przez co robią wrażenie pewniejszych siebie i zwracają uwagę. Nie tylko mężczyzn.

Czytaj dalej Naturalnie pełne i zdrowe piersi