Wybielanie zębów

English VersionAmerican VersionLeagan GaeilgeVersion en EspañolA versão em PortuguêsVersione ItalianaVersion FrançaiseNederlandse VersieBelgische VersieБългарска версияČeská VerzeMagyar VerzióLietuvių KalbaLatviešu ValodāVersiunea RomânăSvensk VersionSlovenská Verzia

Produkt jest dostępny na całym świecie


Liczy się pierwsze wrażenie

Białe zębyKażdy z Nas kiedyś zadawał sobie pytanie w jaki sposób zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej. Generalnie od samego początku największe znaczenie ma pierwsze kilka sekund, podczas których oceniamy tę drugą osobę pod kątem atrakcyjności. Oczywistym jest, że wiele aspektów naszego wyglądu to kwestia dbałości o szczegóły. Zarówno kobiety jak i mężczyźni przed każdym spotkaniem poświęcają czas na poprawienie urody. W przypadku Pań podstawą jest makijaż a u Panów prym wiedzie golenie zarostu. Jest jednak jedna rzecz, o którą obie płcie muszą zadbać w ten sam sposób. Zęby – to właśnie one są eksponowane podczas każdego uśmiechu, czy rozmowy i najczęściej na nie uwagę zwraca się w pierwszych kilki sekundach spotkania.

Co gdy nie lśnią bielą…?

Są osoby, które mogą pochwalić się naturalną bielą zębów bez większych wysiłków. Większość z Nas ma jednak z tym poważny problem. Palenie papierosów, osad z kawy czy herbaty bardzo trwale potrafią zmienić nawet najbielsze zęby w obraz nędzy i rozpaczy. Staja się one pożółkłe i najzwyczajniej szepcą nasz uśmiech, co niestety potrafi zepsuć nawet najdokładniej wykonany makijaż czy promienną gładką cerę. Coraz więcej ludzi szuka ratunku w gabinetach stomatologicznych poddając się nie rzadko bardzo nieprzyjemnym a wręcz czasami bolesnym zabiegom wybielania zębów. Na dodatek na efekty tych kuracji trzeba niekiedy czekać tygodniami. A przecież najbardziej w tym wszystkim zależy nam na czasie. Ponadto wybielanie zębów w gabinetach stomatologicznych nie należy wcale do tanich.

Bezpieczne wybielanie

iBright LogoRozwiązanie tego, poniekąd wstydliwego problemu okazało się całkowicie proste. Na ratunek sfrustrowanym właścicielom nieestetycznie wyglądających zębów przyszli eksperci z dziedziny stomatologii estetycznej i higieny jamy ustnej. Dzięki żmudnym i długotrwałym badaniom postał środek do wybielania zębów, który zachowując absolutne bezpieczeństwo stanu szkliwa usuwa przebarwienia już w piątym dniu od rozpoczęcia kuracji. iBright ™ to unikalna formuła żelu, który dzięki swojemu składowi skutecznie i w bardzo szybkim czasie daje efekt wybielenia zębów o kilka odcieni.

W zdumienie popadają stomatolodzy, którzy obawiali się, że środek ten podobnie jak inne dostępne na rynku może prowadzić do uszkodzenia szkliwa. Testy kliniczne całkowicie potwierdzają bezpieczeństwo stosowania iBright ™.

Czym właściwie jest iBright?

To perfekcyjnie dopracowany system, który koncentruje swoje działanie na wybielaniu szkliwa zębów. Zestaw wybielający składa się z 14 ampułek zawierających żel z preparatem Ibight oraz dwóch podwójnych nakładek w kształcie łuków szczękowych, które służą do aplikacji preparatu. iBright został stworzony to terapii w warunkach domowych, więc jego stosowanie zostało całkowicie uproszczone. Wystarczy tylko wycisnąć zawartość ampułki do nakładek, nałożyć je na szczeki i odczekać 30 minut. Ilość sesji z preparatem zależy od uzyskanych efektów. Wystarczy powtarzać aplikację aż do uzyskania satysfakcjonującego odcienia bieli. Mnóstwo osób już po 5 dniach stosowania zgłasza znaczną różnicę w odcieniu swoich zębów w porównaniu, ze stanem przed kuracją. To bardzo duży sukces w dziedzinie preparatów do wybielania zębów.

Wybielanie i sposób na nadwrażliwość w jednym

Piękny biały uśmiechWielokrotnie przeprowadzone testy kliniczne nad działaniem iBright wykazały, że preparat ten nie tylko skutecznie usuwa przebarwienia szkliwa zębów, ale również przynosi pozytywne rezultaty w walce z nadwrażliwością zębów. Dzięki swojej unikalnej formule iBright powoduje nawilżenie szkliwa skutecznie zmniejszając ich wrażliwość na takie bodźce jak chociażby zmiana temperatur. To bardzo istotna informacja dla osób stosujących system wybielania iBright. Dowodzi to ponad wszelką wątpliwość, że preparat jest nie tylko skuteczny, ale także absolutnie bezpieczny.

Spójrz w lustro i pokaż lśniącą biel

Wielu z was widząc swoje odbicie w lustrze oddałoby wiele, aby móc zachwycać pięknymi, białymi zębami. Już teraz możecie spełnić swoje marzenia o hollywoodzkim uśmiechu. Recepta jest bardzo prosta. Wystarczy zamówić zestaw iBright™ i już po 5 dniach cieszyć się promiennym uśmiechem.
W porównaniu z innymi preparatami do wybielania zębów, cena iBright™ jest konkurencyjna. W zamian otrzymujecie gwarancję skuteczności i bezpieczeństwo stosowania.
Już czas pokazać światu lśniące, białe i zdrowe zęby – dzięki iBright możecie to zrobić w zaledwie kilka dni.

Gwarancja

Ewelina - Piła– Jestem nie tylko nałogową palaczką papierosów, nie mogę sobie również odmówić wypicia kilku filiżanek kawy dziennie. Te moje niechlubne nałogi znacznie pogorszyły wygląd moich zębów. Stosowałam różne pasty wybielające i płyny do płukania, ale efekty były zbyt słabe jak na moje oczekiwania. Na profesjonalny zabieg w gabinecie stomatologicznym po prostu mnie nie stać – opowiada Ewelina z Piły – O iBright usłyszałam od przyjaciółki, która bardzo często buszuje po różnych forach w Internecie. Pokazała mi opinie osób, które zdecydowały się na kurację z Ibrgiht. Bez namysłu zamówiłam na stronie producenta iBright, który został dostarczony kilka dni później. Natychmiast zaaplikowałam sobie nakładki z żelem. Nie wiem jak inni ale ja różnice widziałam już po 3 aplikacji, natomiast po 6 dniach uśmiechałam się już promiennie eksponując lśniące i białe zęby. Moje koleżanki nie mogły wyjść z podziwu jak w tak krótkim czasie udało mi się uzyskać taką biel. Na dodatek mój mąż stwierdził, że dzięki mojemu „nowemu” pięknemu uśmiechowi ubyło mi co najmniej dziesięć lat. To najlepszy środek do wybielania zębów dostępny na rynku, polecam i szczerze zachęcam do stosowania.

Podejmij wyzwanie – zyskaj olśniewający uśmiech

iBright opakowanieEwelina już podjęła wyzwanie z iBright i wygrała piękny uśmiech dzięki białym i lśniącym zębom. Teraz kolej na Ciebie. Wypróbuj kurację, którą stosują tysiące ludzi na całym świecie. Oni nie żałują swojej decyzji, ciesząc się perfekcyjnym uśmiechem. Już czas zmienić swój wygląd i pozbyć się kompleksów. Dzięki iBright możesz zmienić swój wygląd w trakcie kilkudniowej kuracji.

Zaczaruj Go uśmiechem…

Marlena 23 - Gdynia– Zawsze miałam kompleksy z powodu przebarwień na zębach. To przez fatalny stan uzębienia nigdy nie mogłam znaleźć sobie faceta. Jednak pewnego razu spodobał mi się nowy kolega mojego brata. Był fantastyczny, a ja nie miałam odwagi w ogóle do Niego zagadać. W rozwiązaniu tego problemu nieoczekiwanie pomógł mi zbieg okoliczności. Podczas wizyty u fryzjera usłyszałam, jak dwie klientki rozmawiają między sobą o preparacie na wybielanie zębów. W myślach powtarzałam sobie jego nazwę, żeby tylko nie zapomnieć: iBright … Bez problemu znalazłam w Internecie stronę producenta. Doczytałam o wszystkim co mnie interesowało i zamówiłam iBright. Efekty były niesamowite. Kilka dni wystarczyło, aby moje zęby stałe się piękne i białe. Uzbrojona w pewność siebie postanowiłam zdobyć zainteresowanie chłopaka, który śnił mi się po nocach. Udało się! Kiedy zapytałam Maćka, bo tak miał na imię, co mu się we mnie najbardziej podoba odrzekł, że zauroczył go mój piękny uśmiech:) – pisze 23 letnia Marlena z Gdyni.

Gabinet, czy iBright? – ekspercki punkt widzenia

Postanowiliśmy zapytać eksperta jak ocenia preparat iBright. Udało nam się dotrzeć do doktora Sławomira Koniecznego, który posiada wieloletnią praktykę z zakresu stomatologii estetycznej i higieny jamy ustnej.

Czy przy pomocy dostępnych na rynku past do wybielania można w znacznym stopniu poprawić biel szkliwa?

– Z pewnością nie jest to żadne odkrycie, ale niestety dostępne na rynku pasty jedynie w niewielkim stopniu mogą poprawić odcień szkliwa. Dzieje się tak dlatego, gdyż składniki odpowiedzialne za wybielanie muszą być stosowane w ściśle określonych ilościach, ponieważ korzystają z nich Państwo warunkach domowych. W gabinecie zabieg wybielania odbywa się pod uważnym nadzorem lekarza, który czuwa nad ilością stosowanych substancji w sposób profesjonalny i zapewniający Państwu bezpieczeństwo.

Czy wobec tego mógłby Pan doradzić jakiś bezpieczny preparat, który pacjenci mogą stosować w domu, bez żadnego ryzyka?

– Oczywiście, takim środkiem jest iBright. Zanim zacząłem go polecać zapoznałem się z wynikami badań laboratoryjnych nad bezpieczeństwem stosowania. Są wręcz imponujące, ponadto skuteczność tego preparatu wykazuje ponad przeciętne rezultaty. W składzie iBright znajdziecie Państwo Hydrogen Peroxide, czyli identyczną substancję jaką sam stosuję podczas profesjonalnych zabiegów wybielających. Dodatkowo zawarty w nim azotan potasu zmniejsza nadwrażliwość zębów co staje się dodatkowym atutem.

Rozumiem, że iBright można traktować jako alternatywę zabiegów stomatologicznych.

– Zdecydowanie tak. Muszę również poruszyć w tym momencie kwestię kosztów. Cena profesjonalnego zabiegu, kilkukrotnie przewyższa koszt zakupu iBright. Wiele osób po prostu nie stać na kolejne zabiegi wybielające, tym bardziej że picie kawy i herbaty, lub palenie papierosów bardzo szybko niweczy efekt mojej pracy związany z przywróceniem bieli zębów. iBright to najlepsza, możliwa alternatywa dla stomatologicznych zabiegów wybielających.

Ile czasu utrzymuje się efekt stosowania iBright?

– Właściwie nie ma żadnej różnicy pomiędzy trwałością rezultatów osiągniętych dzięki stosowaniu iBright, a zabiegiem w gabinecie. W obydwu przypadkach picie kawy i herbaty, oraz palenie papierosów powoduje nawroty przebarwień. W takiej sytuacji bez przeszkód można ponownie przeprowadzić kurację środkiem iBright. Czynnikiem, który po raz kolejny przemawia za tym preparatem wybielającym zęby jest jego niska cena w porównaniu z profesjonalnym zabiegiem.

Kto może stosować iBright?

– Środek nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Jest skierowany do osób dorosłych i zdrowych. Młodsi pacjenci lub Ci, którzy chorują przewlekle koniecznie muszą skonsultować rozpoczęcie kuracji z lekarzem- jest to procedura standardowa w przypadku wielu innych środków. Jedyny wyjątek to kobiety w ciąży, w przypadku których po prostu odradza się stosowanie preparatu.

Przesyłka – gwarancja dyskrecji

Wiele osób pyta w jak wygląda pakowanie przesyłki zawierającej iBright. Ponieważ zdajemy sobie sprawę ze specyfiki problemu, postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań w zapewnienie dyskrecji Naszym klientom. Możecie Państwo liczyć na to, że paczka jaką odbierzecie z zewnątrz będzie do złudzenia wyglądała jak zwykła przesyłka pocztowa. Nikt nie dowie się, że problem przebarwień szkliwa może być Państwa słabością. Tylko od was zależy, czy będziecie chcieli pomóc innym osobom borykającym się z tym problemem, polecając im iBright.

Zafunduj sobie uśmiech gwiazdy filmowej

Nie zwlekaj i złóż zamówienie na innowacyjną kurację wybielającą zęby – iBright. Rekomendacje osób, które ją stosują i opinie ekspertów to najlepsza gwarancja skuteczności. Nie musisz już zazdrościć pięknego uśmiechu celebrytom i gwiazdom kina, teraz dzięki iBright i Ciebie stać na piękne, białe zęby. Całkowicie bezpieczna i efektywna formuła zawarta w iBright zmieni Twój wygląd, samopoczucie i doda wiary w swoją atrakcyjność.

Skład zestawu i Sposób użycia

W każdym zestawie znajduje się żel służący do wybielania o pojemności 15 ml, 5-watowa lampa LED, elastyczna, silikonowa nakładka na zęby, wzornik odcieni, spray przygotowujący (5 ml), 5 chusteczek wybielających z fluorem oraz instrukcja. Można wybrać spośród dwóch sposobów prowadzenia kuracji. W kuracji trwającej 5 dni, sesje wybielające odbywają się tylko pierwszego (30 minut) i piątego dnia (20 minut). W kuracji trwającej 7 dni, sesje mają miejsce pierwszego (30 minut) oraz czwartego i siódmego dnia (po 10 minut). Zasada stosowania iBright jest bardzo prosta. Przed rozpoczęciem sesji należy nałożyć chusteczkę wybielającą na palec, spryskać ją sprayem przygotowującym i czyścić zęby przez 1 minutę. Następnie przymocowujemy nakładkę do lampy LED, nakładamy żel do wybielania na górną i dolną część nakładki i umieszczamy ją w jamie ustnej. Włączamy lampę LED i pozostawiamy na czas trwania sesji. Lampa wyłączy się automatycznie po 10 minutach. Jeżeli sesja ma trwać dłużej, należy ponownie włączyć urządzenie.

Dostępność

Zestaw do wybielania zębów dostępny jest niemal na całym świecie. Można go kupić między innymi w takich krajach jak: Anglia, USA (Stany Zjednoczone Ameryki), Irlandia, Polska, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Francja, Holandia, Belgia, Bułgaria, Czechy, Węgry, Litwa, Łotwa, Rumunia, Szwecja i Słowacja. Jedynym bezpiecznym miejscem gdzie można kupić oryginalny produkt jest strona producenta. Zdecydowanie odradzamy kupowanie na aukcjach internetowych czy sklepach internetowych gdzie oferowane są podróbki, które mogą nawet zaszkodzić Twoim zębom.


Legenda

EnglandEngland
The United StatesThe United States
ÉireÉire
PolskaPolska
EspañaEspaña
PortugalPortugal
ItaliaItalia
FranceFrance
NederlandNederland
BelgiëBelgië
БългарияБългария
Česká RepublikaČeská Republika
MagyarországMagyarország
LietuvaLietuva
LatvijaLatvija
RomâniaRomânia
SverigeSverige
SlovenskoSlovensko


 

Udostępnij ten artykuł na: