Cellulit

English VersionAmerican VersionLeagan GaeilgeVersion en EspañolA versão em PortuguêsDeutsch VersionÖsterreichische VersionVersione ItalianaVersion FrançaiseNederlandse VersieBelgische VersieБългарска версияČeská VerzeSuomalainen versioLatviešu ValodāLatviešu ValodāSlovenská VerziaSvensk VersionMagyar VerzióVersiunea RomânăDie Schweizer Version

Produkt jest dostępny na całym świecie


„Pomarańczowa skóra” – zmora każdej kobiety

cellulitPotocznie zwany pomarańczową skórką –  cellulit, to nic innego jak nagromadzenie podskórnej tkanki tłuszczowej. Powoduje ona bardzo nieestetyczne nierówności i zgrubienia,  które wyglądem przypominają strukturę pomarańczowej skórki. Statystyki pokazują, że na cellulit cierpi aż 80% kobiet po 25 roku życia – taki wynik stanowi już bardzo poważny problem. Do niedawna uważano, że do skutecznej walki z cellulitem niezbędna jest odpowiednia dieta wspomagana masażem i stosowanie kosmetyków antycellulitowych. Oczywiście metody te są w pewnym stopniu skuteczne, ale na efekty trzeba czekać wieloma miesiącami. Do minusów należy niestety zaliczyć również koszt zabiegów związanych z likwidacją cellulitu oraz dosyć wysoką cenę kosmetyków.

Cellulit – wraca jak bumerang

– Poprawa kondycji mojej skóry zaczęła być widoczna dopiero po 5 miesiącach stosowania specjalnej serii masaży oraz dosyć drogich kosmetyków. Cellulit wyraźnie się zmniejszył. Niestety nie nacieszyłam się zbyt długo poprawą, ponieważ wystarczyły jedynie 3 miesiące odstawienia zabiegów i preparatów antycellulitowych, aby ”pomarańczowa skórka” znów zaczęła szpecić moje ciało – skarży się Karolina 28-letnia mieszkanka Sopotu  –  Suma sumarum większość działań podejmowanych w celu pozbycia się „pomarańczowej skórki” wymaga czasu cierpliwości i sporych nakładów finansowych.  Jak wiele z Nas zdążyło już zauważyć walka z cellulitem powszechnymi metodami to proces właściwie niemający końca.

SOS dla kondycji skóry

Cellinea logoTaki stan rzeczy skłonił naukowców do badań nad stworzeniem preparatu, który nie tylko będzie wykazywał szybkie, skuteczne działanie ale także efekty jego stosowania będą utrzymywać się długotrwale a nawet bezterminowo. To właśnie Cellinea jest rezultatem wieloletnich badań nad walką z cellulitem. W jej przypadku naukowcy poszli jednak o krok dalej. Jej unikalna formuła działa nie tylko na objawy cellulitu, ale przede wszystkim na jego przyczynę. Cellinea ™ to środek działający już na poziomie komórkowym.

Przyczyny powstawania

Do stworzenia Cellinei przyczyniło się wyodrębnienie kilku do podstawowych czynników  odpowiedzialnych za powstawanie cellulitu. Należą do nich:

  • nadmiar estrogenów w organizmie
  • zaburzenia krążenia wywołane niedotlenieniem
  • niewłaściwy sposób odżywiania
  • zaburzenia ze strony układu nerwowego(depresja,stres)
  • uwarunkowania genetyczne

Teoretycznie nie jest to nic odkrywczego jednak dokładne sprecyzowanie tych czynników stało się podwaliną do osiągnięcia sukcesu.

Gwarancja bezpieczeństwa

Kapsułki Cellinea to unikalna formuła, która zawiera w sobie starannie dobrane składniki. Ich jakość jest kontrolowana przy zachowaniu najbardziej restrykcyjnych norm. We wnętrzu każdej kapsułki zostały zamknięte  tylko i wyłącznie  składniki naturalne, pochodzenia roślinnego. Zapewnia to całkowite bezpieczeństwo stosowania kuracji. Pełna eliminacja występowania skutków ubocznych jest jednym z wielu argumentów skłaniających coraz większą ilość osób do stosowania Cellinei.

Działanie – krok po kroku

Cellinea opakowanieJuż wiemy czym jest Cellinea, teraz zapoznajmy się szczegółowo z działaniem kuracji. Aby była ona skuteczna niezbędne jest wsparcie kilku kluczowych procesów zachodzących w naszym organizmie.
Na początek nawilżanie. Ludzki organizm w ok. 70 procentach składa się z wody ( w przypadku cellulitu, skutecznie blokowanej przez komórki tłuszczowe). Składniki kapsułek  Cellinea zostały skomponowane w taki sposób aby wspomaga
właściwe nawilżanie skóry, skutecznie tamując powstawanie „pomarańczowej skórki”. Aby uniemożliwić cellulitowi bezkarne deformowanie naszego ciała bardzo istotne jest właściwe krążenie krwi. Odpowiednia ilość dostarczonych witamin i minerałów skutecznie zapewni jej zdrowy i piękny wygląd. Za odpowiednie utrzymanie kondycji skóry odpowiadają procesy zachodzące na poziomie komórkowym – elastyczność skóry musi być więc właściwie wspierana już na tym etapie. Dostarczenie właściwej ilości składników odżywczych to również zadanie jakie spełnia Cellinea. Zawartość substancji odżywczych nie jest przypadkowa. To uzupełnienie niedoboru dokładnie tych składników, których brak sprzyja tworzeniu się cellulitu.
Najważniejszy jest jednak METABOLIZM. Spowolniony lub  przebiegający w nieprawidłowy sposób staje się bezpośrednią przyczyną tworzenia się okropnych bruzd tłuszczowych w okolicach ud, pośladków oraz ramion.

Cellinea – działa szybciej niż myślisz.

W większości przypadków efekty stosowania tabletek Cellinea są widoczne w czasie mniejszym niż 8 tygodni. Natomiast specjalistyczne testy kliniczne wykazują, iż jej działanie wewnątrz komórkowe jest dostrzegalne już po 5 dniach od rozpoczęcia kuracji! To niesamowity rezultat, który powoduje, że Cellinea staje się liderem wśród preparatów zwalczających cellulit.

Żaden inny środek nie wykazuje tak szybkiego działania. Jedna kapsułka dziennie wspomagana zdrowym odżywianiem to skuteczna recepta na pozbycie się „pomarańczowej skórki”.

redukcja obwodu tkanki tłuszczowejzmniejszenie tkanki tłuszczowej

Zadowolenie z efektów – najlepszą rekomendacją!

Ewa Wrocław– Jestem pod wrażeniem, niespełna 8 tygodni wystarczyło, aby skóra na moich udach i pośladkach w znaczny sposób się ujędrniła i wygładziła. Stosowałam Cellineę zgodnie z zaleceniami, czyli 1-2 kapsułki dziennie po śniadaniu i przed aktywnością fizyczną. Oczywiście ćwiczenia nie są wymagane, ale zależało mi na szybkim efekcie. Podczas urlopu bez żadnych kompleksów cieszyłam się czasem spędzonym na plaży. Piękna i idealnie gładka skóra dodała mi niesamowitej pewności siebie. Moi znajomi nie tylko zauważyli, że wyglądam świetnie, ale przy okazji zazdrościli mi fantastycznego nastroju – potwierdza Ewa, sekretarka z Wrocławia – Od kuracji minął ponad rok. Do kolejnego urlopu pozostało już kilka tygodni. Efekty stosowania Cellinei utrzymują się nadal! Moja skóra ciągle jest idealnie gładka, a o cellulicie czytam już tylko kolorowych pismach:)

Marta Elbląg– „Pomarańczowa skórka” to koszmar jaki towarzyszył mi przez wiele lat. Pomimo idealnej wagi straszne nierówności szpeciły skórę ud i  co gorsza ramion. Próbowałam wszystkiego specjalnych diet, masaży i kosmetyków antycellulitowych. Te działania pomimo faktu, że powodowały wygładzenie skóry działały przez bardzo krótki okres czasu. Cellulit wracał niemalże natychmiast po zakończeniu moich wysiłków. Nawet nie wiecie jaki stres towarzyszył mi w sytuacji kiedy trzeba było odkryć zaatakowane przez „pomarańczową skórkę” partie ciała.  Cellinea to odkrycie mojej przyjaciółki. Podobnie jak ja borykała się z tym problemem. Widząc rezultat stosowanej przez nią kuracji postanowiłam dowiedzieć się co stosuje. Byłam pewna, że stosuje jakiś balsam lub inny kosmetyk. Moje zdziwienie sięgnęło zenitu, gdy okazało się że Cellinea to suplement diety, który działa od wewnątrz na przyczynę cellulitu. Natychmiast złożyłam zamówienie i po kilku dniach rozpoczęłam kurację. W moim przypadku pierwsze efekty to była kwestia już 5 tygodni. Nierówności wygładzały się w bardzo szybkim tempie. Skóra zyskała fantastyczną gładkość i jędrność. Zupełnie jakbym stosowała jakiś eliksir młodości! Cellinea to był najlepszy z moich życiowych wyborów – Marta 36 lat, Elbląg.

Zapewnij sobie komfort

Nie oszukujmy się, cellulit to przypadłość, która nie tylko szpeci ciało ale także podkopuje samoocenę, prowadząc do silnych kompleksów. Wiele kobiet cierpi w samotności, gdyż wstyd czasami jest zbyt duży aby przyznać się do problemu. Kolejne, nieudane próby pozbycia się „pomarańczowej skórki” skutecznie pogłębiają zaburzenia, prowadząc w najgorszym wypadku do depresji. Czas przerwać to błędne koło. Raz na zawsze stoczcie z góry wygraną bitwę z cellulitem. Cellinea powstała właśnie w tym celu – aby dać Wam skuteczną broń do waliki z wrogiem jakim jest atakujący Wasze ciała cellulit. Całkowicie bezpieczna i skuteczna kuracja jest na wyciągnięcie ręki. Podejmijcie decyzję która zmieni Wasze życie na zawsze.

Ekspert poleca

Dla zapewnienia najwyższej wiarygodności w skuteczność Cellinei, postaraliśmy się o opinię specjalisty w dziedzinie walki z cellulitem. Natalia Nowak , to nie tylko dietetyczka, ale także trenerka fitness, która na co dzień spotyka się z kobietami, którym cellulit spędza sen z powiek.
– Mnóstwo moich pacjentek cierpi z powodu „pomarańczowej skórki” – jako dietetyk, polecam im wypróbowany (także przez mnie) preparat jakim jest Cellinea. Jako suplement diety jest ona całkowicie bezpieczna dla osób ją stosujących, ponieważ jej działanie koncentruje się na poziomie wewnątrz komórkowym, Cellinea wykazuje niezwykle skuteczne i trwałe działanie antycellulitowe. Dzieje się tak ze względu na fakt, że kapsułki Cellinea działają na przyczyny powstawania cellulitu. Badania laboratoryjne dowodzą, że Cellinea oczyszcza organizm z toksyn, przyspiesza przemianę materii, spala zalegający tłuszcz oraz zapobiega zatrzymywaniu się wody w organizmie.  Wsparcie kuracji dietą, a jeszcze lepiej aktywnością fizyczną daje bardzo szybkie wyniki. Co więcej, dzięki unikalnej formule, Cellinea powoduje całkowite wyleczenie nieestetycznych zgrubień, bez nawrotów. Podsumowując, mogę powiedzieć tylko jedno – Polecam Cellineę jako najlepszą i najskuteczniejszą terapię w walce z cellulitem.

Skuteczność bliska perfekcji

Receptura zawarta w kapsułkach Cellinea, wielokrotnie była testowana pod kątem skuteczności działania. Dla potwierdzenia efektów jakie daje stosowanie tabletek Cellinea, ostatecznie skomponowaną formułę poddano testom w warunkach klinicznych. Rezultat okazał się wręcz zdumiewający. 97% kobiet, które spróbowały tej metody potwierdziło, że już 3 tygodnie stosowania Cellinei doprowadziło do znacznej poprawy kondycji skóry! To niewątpliwy przełom w walce z niedoskonałościami skóry, wywołanymi obecnością cellulitu.

Zapomnij o „pomarańczowej skórce”

Przestań martwić się kondycją swojej skóry. Dajemy Ci absolutną gwarancję na to, że Cellinea to środek, dzięki któremu Twoja skóra zyska gładkość, jędrność i naturalny blask. Steki tysięcy kobiet już cieszy się wolnością jaką zyskały dzięki kuracji Cellinea. Ty także możesz dołączyć do tego grona. Uwolnij naturalne piękno swojej skóry, a zobaczysz jak zmieni się Twoje dotychczasowe życie. Poczuj na sobie zazdrosne spojrzenia kobiet, które jeszcze nie poznały dobroci jakie niesie za sobą stosowanie Cellinei. Pozwól, aby zawładnęła Tobą świadomość , że jesteś seksowna i atrakcyjna. Chcesz czuć na sobie pełen podziwu i pożądania męski wzrok? Wystarczy tylko, że jak najszybciej zaczniesz stosować kurację Cellinea.

Celinea: pytania i odpowiedzi

Kto może stosować kurację Cellinea?

– Suplement diety – Cellinea – przeznaczona jest wyłącznie dla kobiet zdrowych, które pragną pozbyć się szpetnych bruzd wywołanych cellulitem.

Ile trwa kuracja Cellineą?

– Zaleca się  przyjmowanie od 1 do 2 kapsułek dziennie. Jedną po śniadaniu, a kolejną na 30 min. przed planowanym treningiem fizycznym.  Ponieważ każdy organizm jest inny, rezultaty również mogą być widoczne w różnych odstępach czasowych. Średnio jednak po pierwszych 3 tygodniach wyraźnie poprawia się ogólna kondycja skóry, natomiast po 8 tygodniach kuracji można już cieszyć się efektami w całej okazałości.

Czy Cellinea jest skuteczna w walce z cellulitem?

– Oczywiście! Właśnie w tym celu powstała jej unikalna receptura. Szereg testów laboratoryjnych, jakie zostały przeprowadzone w związku z działaniem suplementu, potwierdzają absolutną skuteczność kuracji. Ponadto, dodatkową gwarancję uzyskujemy codziennie, odnotowując kolejne pozytywne rekomendacje kobiet,  które dzięki Cellinei wygrały walkę z cellulitem i nowe, piękne ciało.

Czy Cellinea jest bezpieczna?

– Cellinea to preparat cechujący się bezpieczeństwem stosowania. Ważne jest jednak by kobiety, decydujące się na kurację były osobami zdrowymi. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby przed rozpoczęciem kuracji skonsultować się z lekarzem rodzinnym.

Czy mogę liczyć na dyskrecję?

– Czujemy się w obowiązku zapewnienia Naszym Klientkom najwyższej jakości usług, dlatego też, opakowanie preparatu niczym nie różni się od innych przesyłek. Tym samym gwarantujemy Państwu pełną anonimowość w związku z zawartością paczki.

Dostępność

Tabletki na cellulit Cellinea można kupić na całym świecie. Producent suplementu zadbał jednak o wygodę Klientów i stworzył wersje językowe swojej strony dla takich krajów jak: Anglia, USA (Stany Zjednoczone Ameryki), Irlandia, Polska, Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Austria, Włochy, Francja, Holandia, Belgia, Bułgaria, Czechy, Finlandia, Łotwa, Łotwa, Słowacja, Szwecja, Węgry, Rumunia i Szwajcaria.

Cellinea
Cellinea

Legenda

EnglandEngland
The United StatesThe United States
ÉireÉire
PolskaPolska
EspañaEspaña
PortugalPortugal
DeutschlandDeutschland
ÖsterreichÖsterreich
ItaliaItalia
FranceFrance
NederlandNederland
BelgiëBelgië
БългарияБългария
Česká RepublikaČeská Republika
SuomiSuomi
LatvijaLatvija
LatvijaLatvija
SlovenskoSlovensko
SverigeSverige
MagyarországMagyarország
RomâniaRomânia
SchweizSchweiz

Udostępnij ten artykuł na: