Jakie tabletki na cellulit?


Jakie tabletki na cellulit?
Jakie tabletki na cellulit?

Najskuteczniejsza walka z cellulitem to oczywiście działanie od środka. Istnieją preparaty, które z powodzeniem radzą sobie z pomarańczową skórką. Można oczywiście stosować różnego rodzaju kremy, masaże, zabiegi czy ćwiczenia fizyczne ale prawda jest taka, że najskuteczniejsze są tabletki.

Dlaczego tabletki?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Składniki aktywne suplementów diety na cellulit działają od środka dzięki czemu organizm zwalcza je w sposób naturalny, skuteczny i trwały. Efekty stosowania tego rodzaju tabletek są nieporównywalnie lepsze od innych metod.

Jakie preparaty stosować?

Odpowiedź na to pytanie również jest bardzo prosta – najlepsze! Możesz kupić „coś” za 30 zł i mocno wierzyć, że pomoże. Tylko w tym przypadku wiara nie wiele pomoże. Prawda jest taka, że dobre preparaty na cellulit kosztują sporo, miesięczna kuracja waha się od 100.  do 200 zł. To i tak zdecydowanie mniej niż mało skuteczne zabiegi kosmetyczne ale jednak jest to jakiś wydatek. Ranking najlepszych z nich znajdziecie na stronie Eco Supplements.

Wśród najlepszych znajdziecie preparat Cellinea.

Czy warto?

Oczywiście, że tak. Suplementy diety działające od środka na cellulit są nie tylko skuteczne ale przede wszystkim naturalne. Substancje, które się w nich znajdują są pochodzenia roślinnego, są doskonale znane od wieków a ich działanie jest barzdzo dobrze opisane.

Jaki jest skład najlepszych tabletek na cellulit?

Skład 2 najlepszych i bardzo podobnych do siebie preparatów:

  • Cellinea ™ – Skład: ekstrakt z pestek winogron 95% PAC, ekstrakt ze skrzypu polnego Equisetum arvense 19% silica acid, ekstrakt z pokrzywy Urtica dioica 1%, zielona herbata 4:1, suchy wyciąg z morszczynu 5:1. Substancje dodatkowe: celuloza mikrokrystaliczna E460, krzemionka koloidalna E551, stearynian magnezu E470b.
  • Cellactiv ™ – Skład: ekstrakt z pestek winogron (GRAPE SEED EXTRACT), ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense), ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica), zielona herbata 4:1, suchy wyciąg z wodorostów. Substancje dodatkowe: Celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna, stearynian magnezu.

Udostępnij ten artykuł na:

Aleksandra Emini

Autorka tekstów o zdrowym trybie życia, urodzie, suplementach. Blogerka. Z wykształcenia jest dietetykiem. Prywatnie mama dwóch córek, żona, miłośniczka diet i jazdy na rowerze. Aleksandra Emini wkłada dużo energii, pasji i czasu w przygotowanie każdego tekstu. Stara się by jej opracowania były rzeczowe, obiektywne a jednocześnie "lekkostrawne" dla czytelników. Więcej informacji na temat Aleksandry Emini znajdziesz na jej blogu osobistym: https://aleksandraemini.home.blog/.

Zobacz wszystkie wpisy autora:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *