Piękne piersi cz.2 – Masaż


powiększanie piersiW poprzedniej części poruszyliśmy już temat odpowiedniej bielizny. Teraz odrobina o pielęgnacji. Piękne piersi cechuje między innymi jędrność i sprężystość. Aby zminimalizować rozciągnięcie się skóry i utratę jej sprężystości po każdym prysznicu stosujcie preparaty przeznaczone do pielęgnacji biustu. Na dzień zaleca się stosowanie kosmetyków łatwo wchłaniających się o lekkiej konsystencji natomiast wieczorem możecie użyć już bardziej tłustych kremów.

Przy okazji wieczornej pielęgnacji bardzo istotny jest masaż. Ma on dwie zasadnicze funkcje. Poprawia krążenie oraz sprzyja profilaktyce nowotworowej. Najlepiej rozpocząć masaż delikatnym głaskaniem w kierunku od dołu do góry całego dekoltu wraz z biustem. Następnie poświęć kilka minut na każdą pierś z osobna. Nie ma znaczenia technika masażu byleby ruchy były delikatne. Ugniatanie czy silny ucisk wcale nie poprawią wyglądu Waszych piersi, mogą wręcz sprawić ból lub doprowadzić do niebezpiecznych powikłań.

RADA – Aby masaż był przyjemniejszy można do jego wykonania zaangażować partnera;)

Udostępnij ten artykuł na:

Aleksandra Emini

Autorka tekstów o zdrowym trybie życia, urodzie, suplementach. Blogerka. Z wykształcenia jest dietetykiem. Prywatnie mama dwóch córek, żona, miłośniczka diet i jazdy na rowerze. Aleksandra Emini wkłada dużo energii, pasji i czasu w przygotowanie każdego tekstu. Stara się by jej opracowania były rzeczowe, obiektywne a jednocześnie "lekkostrawne" dla czytelników. Więcej informacji na temat Aleksandry Emini znajdziesz na jej blogu osobistym: https://aleksandraemini.home.blog/.

Zobacz wszystkie wpisy autora: